Elvive ELVIVE Conditioner Ολική Αναδόμηση 5 200ml

ELVIVE Conditioner Ολική Αναδόμηση 5 200ml

Conditioner για ολική αναδόμηση στα ταλαιπωρημένα μαλλιά. Το πέρασμα του χρόνου και οι εξωτερικές επιθέσεις φθείρουν το φυσικό προστατευτικό στρώμα των μαλλιών, δημιουργώντας μικρό-σπασίματα στην επιφάνεια τους. Η τρίχα γίνεται λεπτή και αδύναμη, χωρίς σώμα, άγρια, θαμπή. Αυτά είναι τα 5 σημάδια των φθαρμένων μαλλιών. Τα Εργαστήρια της L'Oréal Paris έχουν δημιουργήσει μία ολοκληρωμένη φροντίδα για την ολική αναδόμηση των φθαρμένων μαλλιών. Νέα ενισχυμένη σύνθεση εμπλουτισμένη με cicamide και προ-κερατίνη των οποίων η δράση: 1) Επανορθώνει τη δομή της τρίχας: Το Cicamide και η Προ-κερατίνη γεμίζουν τα μικρό-σπασίματα των φθαρμένων μαλλιών. Η δομή των μαλλιών ενισχύεται, είναι ανθεκτικά σαν να ξαναγεννιούνται. 2) Επανασυστά την επιφάνεια της τρίχας: Η σύνθεση που περιέχει Cicamide προσφέρει επανασύσταση στην επιφάνεια της τρίχας, για προστασία και προοδευτική επανόρθωση. Συμβουλές χρήσης: Εφαρμόστε σε βρεγμένα μαλλιά, δίνοντας έμφαση στα μήκη και τις άκρες και στη συνέχεια ξεβγάλτε. Για ιδανικό αποτέλεσμα, ολοκληρώστε την τελετουργία περιποίησης σας με την υπόλοιπη σειρά Ολική Αναδόμηση Χ5. Σε περίπτωση επαφής με τα μάτια, ξεπλύντε αμέσως.

Aπλώστε στις άκρες των μαλλιών σας και ξεβγάλτε με άφθονο νερό.