GLISS GLISS Σαμπουάν Total Repair 400ml

GLISS Σαμπουάν Total Repair 400ml

Η φόρμουλα επανόρθωσης περιέχει 19 ενεργά συστατικά και μειώνει το σπάσιμο της τρίχας έως και 95%. Χαρίζει απαλότητα και υγιή λάμψη, ενώ η καινοτόμα φόρμουλα επανόρθωσης με υγρή κερατίνη επανορθώνει με ακρίβεια τις φθορές και επαναπληρώνει κάθε σοβαρή ρωγμή της τρίχας. Μειώνει το σπάσιμο της τρίχας έως και 85%. Κατάλληλο για ξηρά, ταλαιπωρημένα μαλλιά, η σειρά Total Repair με Keratin Sealer, κλειδώνει την Κερατίνη ομορφαίνοντας την επιφάνεια των μαλλιών.Η φόρμουλες του Gliss είναι βασισμένες στον ορό Κερατίνης ώστε να επανορθώνουν τις υπάρχουσες φθορές και να ενισχύουν τη κυτταρική δομή της τρίχας, αποτρέποντας τις μελλοντικές φθορές.

Απλώστε σε βρεγμένα μαλλιά. Ξεβγάλτε καλά. Χρησιμοποιείστε το συχνά.