TRESEMME TRESEMME Σαμπουάν Keratin Βαμμένα 400ml 1+1Δώρο

TRESEMME Σαμπουάν Keratin Βαμμένα 400ml 1+1Δώρο

"Θέλετε να ελέγξετε τα ατίθασα μαλλιά σας; Ψάχνετε για το προϊόν που θα μαλακώσει και θα τιθασεύσει το φριζάρισμα σας; Είναι εδώ! Το TRESemmé Keratin Shine. Το TRESemmé Keratin Shine φέρνει στο προσκήνιο την καινοτομία που λειαίνει τα φριζαρισμένα μαλλιά, προσφέροντας τους 72 ώρες ελέγχου του φριζαρίσματος. Με εκχύλισμα Κερατίνης και έλαιο Marula από την Αφρική, το TRESemme Keratin Shine σας χαρίζει 5 οφέλη απαλότητας σε ένα μόνο σύστημα*, για μαλλιά μεταξένια απαλά αλλά με φυσική κίνηση. Το σύστημα αντιστέκεται στο φριζάρισμα, απομακρύνει τους κόμπους, ενισχύει τη λάμψη, προσθέτει απαλότητα και τιθασεύει. 1. Για Απαλά και Λεία Μαλλιά 2. Κατά του φριζαρίσματος 3. Με Κερατίνη 4. Με έλαιο Marula 5. 5 Οφέλη απαλότητας σε 1 σύστημα"

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Carbomer, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Mica, Parfum, PEG-45M, Phenoxyethanol, PPG-9, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Silica, Sodium benzoate, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Benzyl alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891.

"1.Ξεκινάτε πάντα με το σαμπουάν TRESemmé Colour Shineplex 2.Απλώνετε μία γενναιόδωρη ποσότητα TRESemmé Colour Shineplex Conditioner στην παλάμη σας και τρίβετε τα χέρια μεταξύ τους για να απλωθεί η ποσότητα ομοιόμορφα. 3.Εφαρμόζετε τη μάσκα TRESemmé Colour Shineplex σε νωπά μαλλιά, εστιάζοντας στη μέση και κάτω. 4.Το αφήνετε για 2-3 λεπτά, μετά ξεπλένετε σχολαστικά. 5.Στεγνώστε τα μαλλιά σας και τελειώστε το χτένισμα σας με το ορό λάμψης TRESemmé Colour Shineplex. "