ECONOMY ECONOMY Αφρόλουτρο Choco & Caramel με Προβιταμίνη Β5 1lt

ECONOMY Αφρόλουτρο Choco & Caramel με Προβιταμίνη Β5 1lt

Μεταμορφώστε το μπάνιο σας σε μια μοναδική εμπειρία απόλαυσης με το αφρόλουτρο ECONOMY CHOCO & CARAMEL με προβιταμίνη Β5. Η ειδικά σχεδιασμένη σύνθεσή του περιποιείται την επιδερμίδα και χαρίζει μια μοναδική αίσθηση απαλότητας και φροντίδας ενώ το λαχταριστό άρωμά του ζωντανεύει τις αισθήσεις. Με ουδέτερο pH για το δέρμα. Δερματολογικά ελεγμένο. Ρίξτε μικρή ποσότητα στα χέρια σας ή επάνω σε υγρό σφουγγάρι. Κάντε απαλό μασάζ σε ολόκληρο το σώμα και ξεπλύνετε με νερό.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Panthenol, Glycol Distearate, Cocamide MIPA, Laureth-10, Tetrasodium EDTA, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Acetic acid, Diazolidinyl Urea, CI 15985, CI 19140, CI 16255, CI 28440