ECONOMY ECONOMY Αφρόλουτρο Milk & Honey 500ml

ECONOMY Αφρόλουτρο Milk & Honey 500ml

Το αφρόλουτρο ECONOMY MILK & HONEY προσφέρει μια αίσθηση φρεσκάδας και αναζωογόνησης στο μπάνιο σας. Ο πλούσιος αφρός του καθαρίζει και περιποιείται την επιδερμίδα και το διακριτικό του άρωμα αγκαλιάζει απαλά το σώμα σας. Περιέχει φυσικό εκχύλισμα μελιού και πρωτεΐνες γάλακτος. Με ουδέτερο pH για το δέρμα. Ρίξτε μικρή ποσότητα στα χέρια σας ή επάνω σε υγρό σφουγγάρι. Κάντε απαλό μασάζ σε ολόκληρο το σώμα και ξεπλύνετε με νερό.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, C12-15 Pareth-7, Glycol Distearate, Cocamide MIPA, Laureth-10, Parfum, Propylene Glycol, Mel extract, Hydrolyzed Milk Protein, Styrene/Acrylates Copolymer, Tetrasodium EDTA, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Acetic acid, Coumarin, Hexyl cinnamal, Limonene, CI 15985