ECONOMY ECONOMY Αφρόλουτρο με Βανίλια & Καραμέλα 250ml

ECONOMY Αφρόλουτρο με Βανίλια & Καραμέλα 250ml

Το αφρόλουτρο ECONOMY Vanilla Caramel είναι μια δροσιστική εμπειρία που χαρίζει ευεξία & αναζωογόνηση. Ο πλούσιος αφρός του αγκαλιάζει την επιδερμίδα και χαρίζει μια υπέροχη αίσθηση καθαριότητας & φροντίδας. Με υπέροχο άρωμα που τυλίγει απαλά το σώμα σας. Με ουδέτερο pH για το δέρμα. Προϊόν δερματολογικά ελεγμένο. Ρίξτε μικρή ποσότητα στα χέρια σας ή επάνω σε υγρό σφουγγάρι. Κάντε απαλό μασάζ σε ολόκληρο το σώμα και ξεπλύνετε με νερό.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Panthenol, Glycol Distearate, Cocamide MIPA, Laureth-10, Tetrasodium EDTA, Citric acid, Benzoic Acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Acetic acid, Diazolidinyl Urea, Coumarin, CI 16255, CI 19140, CI 28440