Pantene PANTENE Pro-V Βαθύς Καθαρισμός Σαμπουάν 400ml

PANTENE Pro-V Βαθύς Καθαρισμός Σαμπουάν 400ml

Το σαμπουάν Pantene Pro-V Βαθύς Καθαρισμός καθαρίζει απαλά τα μαλλιά, εμπλουτίζοντας τα με συστατικά περιποίησης Pro-V για ενδυνάμωση. Ελαφριά σύνθεση που καθαρίζει σε βάθος, για όλους τους τύπους μαλλιών, για απίστευτα καθαρά μαλλιά χωρίς βάρος. Το σαμπουάν καθαρισμού μας προσφέρει αυτό ακριβώς που χρειάζονται τα μαλλιά σας: αναζωογονεί τα μαλλιά από τις ρίζες έως τις άκρες αφαιρώντας τη λιπαρότητα, τους καθημερινούς ρύπους και τα κατάλοιπα των προϊόντων styling, αφήνοντας τα μαλλιά καθαρά, όμορφα και με υγιή εμφάνιση.100% πιο δυνατά μαλλιά* *σε σχέση με σαμπουάν χωρίς ενυδατικούς παράγοντες.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, PEG-60 Almond Glycerides, Glycerin, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone

1. Δημιουργήστε αφρό 2. Ξεβγάλτε καλά 3. Χρησιμοποιήστε μαλακτική κρέμα