SYOSS SYOSS Σαμπουάν Men Clean Cool 440ml

SYOSS Σαμπουάν Men Clean Cool 440ml

Δροσίζει και Αναζωογονεί: Η φόρμουλα του με Μενθόλη, δροσίζει και αναζωογονεί το τριχωτό της κεφαλής χαρίζοντας αίσθηση φρεσκάδας. Καθαρίζει σε Βάθος: Για υπέροχα καθαρά μαλλιά, χωρίς λιπαρότητα και υπολείμματα styling. Φυσικά Συστατικά: 90% συστατικά φυσικής προέλευσης. Επαγγελματική Απόδοση: Με το SYOSS, αποστολή μας είναι να σας προσφέρουμε την επαγγελματική περιποίηση που σας αξίζει. Γι' αυτό το λόγο οι φόρμουλες μας έχουν σχεδιαστεί και δοκιμαστεί από επαγγελματίες κομμωτές.

Aqua (Water, Eau) · Sodium Laureth Sulfate · Cocamidopropyl Betaine · Sodium Chloride · Menthol · Hydrolyzed Keratin · Disodium Cocoamphodiacetate · Cocamide MEA · Parfum (Fragrance) · Sodium Benzoate · Citric Acid · PEG-7 Glyceryl Cocoate · Polyquaternium-10 · Sodium Hydroxide · Linalool · Limonene · Propylene Glycol · Panthenol · Benzyl Alcohol · Phenoxyethanol · Potassium Sorbate · CI 42053 (Green 3).

Απλώστε σε βρεγμένα μαλλιά και ξεβγάλτε καλά.