SYOSS SYOSS Σαμπουάν Moisture Ξηρά 750ml

SYOSS Σαμπουάν Moisture Ξηρά 750ml

Οι υψηλής απόδοσης φόρμουλες μας, έχουν εμπνευστεί και δημιουργηθεί από τις Ιαπωνικές ιεροτελεστίες ομορφιάς. Φυσικά συστατικά, εμπνευσμένα από την Ασία, συνδυάζονται με Amino Complex, ένα μείγμα από Αμινοξέα που αποτελούν τα δομικά συστατικά της τρίχας, βοηθώντας τα μαλλιά να διατηρούνται δυνατά και υγιή. Με το SYOSS, αποστολή μας είναι να σας προσφέρουμε την επαγγελματική περιποίηση που σας αξίζει. Γι' αυτό το λόγο οι φόρμουλες μας έχουν σχεδιαστεί και δοκιμαστεί από επαγγελματίες κομμωτές.

Aqua (Water, Eau)*Sodium Laureth Sulfate*Cocamidopropyl Betaine*Acer Saccharum (Sugar Maple) Sap Extract*Glycine*Lysine HCl*Panthenol*Disodium Cocoamphodiacetate*Cocamide MEA*Polyquaternium-10*Parfum (Fragrance)*Sodium Benzoate*Citric Acid*PEG-7 Glyceryl Cocoate*Sodium Chloride*Hexyl Cinnamal*Benzyl Salicylate*Sodium Hydroxide*Linalool*Propylene Glycol*Benzyl Alcohol

Απλώστε σε βρεγμένα μαλλιά και ξεβγάλτε καλά. Για βέλτιστα αποτελέσματα χρησιμοποιήστε επίσης το conditioner Syoss Pure Fresh.