TRESEMME TRESEMME Σαμπουάν Keratin Shine Κανονικά 400ml

TRESEMME Σαμπουάν Keratin Shine Κανονικά 400ml

"Θέλετε να ελέγξετε τα ατίθασα μαλλιά σας; Ψάχνετε για το προϊόν που θα μαλακώσει και θα τιθασεύσει το φριζάρισμα σας; Είναι εδώ! Το TRESemmé Keratin Shine. Το TRESemmé Keratin Shine φέρνει στο προσκήνιο την καινοτομία που λειαίνει τα φριζαρισμένα μαλλιά, προσφέροντας τους 72 ώρες ελέγχου του φριζαρίσματος. Με εκχύλισμα Κερατίνης και έλαιο Marula από την Αφρική, το TRESemme Keratin Shine σας χαρίζει 5 οφέλη απαλότητας σε ένα μόνο σύστημα*, για μαλλιά μεταξένια απαλά αλλά με φυσική κίνηση. Το σύστημα αντιστέκεται στο φριζάρισμα, απομακρύνει τους κόμπους, ενισχύει τη λάμψη, προσθέτει απαλότητα και τιθασεύει. 1. Για Λεπτά Μαλλιά 2. Με Κολλαγόνο και τεχνολογία Micellar 3. Χαρίζει πυκνά και με περισσότερο όγκο μαλλιά"

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Carbomer, Citric acid, Cocamide MEA, Dimethiconol, Disodium EDTA, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin, Mica, Parfum, PEG-45M, Phenoxyethanol, PPG-9, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Silica, Sodium benzoate, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Styrene/Acrylates Copolymer, TEA-Dodecylbenzenesulfonate, TEA-Sulfate, Benzyl alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 77891.

"Τα όμορφα και λεία μαλλιά ξεκινούν με ήπιο καθαρισμό. Εφαρμόστε μια γενναιόδωρη δόση TRESemmé Keratin Smooth Shampoo σε βρεγμένα μαλλιά. Κάνετε μαλακά μασάζ στο τριχωτό της κεφαλής σας και στις ρίζες με τα δάχτυλα μέχρι να γίνει αφρός. Μόλις φτιάξετε αρκετό αφρό, ξεπλύνετε καλά και συνεχίστε με το Keratin Smooth Conditioner για να καταπολεμήσετε το φριζάρισμα και να εξομαλύνετε κάθε τρίχα. Στη συνέχεια, για την προστασία από τη θερμότητα χρησιμοποιείται το σπρέι Keratin Shine Heat Protection πριν το χτένισμα σας και τελειώστε με το Keratin Shine Oil για να δώσετε στο χτένισμα σας επαγγελματικό αποτέλεσμα. "