ECONOMY ECONOMY Κρεμοσάπουνο με Κεράσι & Βανίλια 1lt

ECONOMY Κρεμοσάπουνο με Κεράσι & Βανίλια 1lt

Το υγρό κρεμοσάπουνο ECONOMY με υπέροχο άρωμα ΚΕΡΑΣΙ ΒΑΝΙΛΙΑ περιποιείται και καθαρίζει απαλά τα χέρια σας, χάρη στη σύνθεσή του με γλυκερίνη. Ο πλούσιος αφρός του προσφέρει μια βελούδινη αίσθηση απαλότητας και φροντίδας. Με ουδέτερο pH για το δέρμα. Δερματολογικά ελεγμένο.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Parfum, Glycol Distearate, Cocamide MIPA, Laureth-10, Tetrasodium EDTA, Citric acid, Magnesium nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium chloride, Methylisothiazolinone, Acetic acid, Diazolidinyl Urea, CI 16185, CI 17200

Βάλτε μικρή ποσότητα σε βρεγµένα χέρια και τρίψτε ώστε να σχηµατιστεί πλούσιος αφρός. Στη συνέχεια ξεπλύνετε τα χέρια σας με νερό. Για να απασφαλίσετε την αντλία, στρίψτε την αριστερόστροφα χωρίς να πιέζετε.